Zoekresultaat » Nederland » Zeeland » Kerkwerve » Chalet Zilverreiger
| Type | chalet |
|---|---|
| Slaapkamers | 2 |
| Max. personen | 5 |
| Prijs | vanaf € 100 / dag, € 540 / week, € 350 / midweek, € 328 / weekend |
| Luxe | 4 sterren (comfortabel) |
| Zondagrust | Zondag rustdag, geen aankomst in de zomer op zondagavond Sing inn |
| Adres | verseputseweg 13 Kerkwerve Zeeland Nederland |
| Aanbieder |
d'Oute Poppe 0623044801 0610534149 |
| Praktische info | wisseldag in overleg in juli en augustus op zaterdag, andere periodes in overleg, check-in tijd vanaf 15.00 uur, check-uit tijd uiterlijk 10.00 uur |
| Website | www.doutepoppe.nl |
Kamperen bij de boer op minicamping d’Oute Poppe is het hele jaar mogelijk. Wij verhuren 3 chalets voor 5-6 personen, een safarilodge, boerenglampingtenten en we hebben een kampeerterrein met 21 plaatsen. We hebben een luxe, rolstoeltoegankelijk toiletgebouw met ruimte voor minder validen en familiedouche.
De recreatieruimte en grote schuur zijn in de winter verwarmd, in de zomer heerlijk koel. Een mooie ruimte om als familie of vrienden bij elkaar te zitten als het buiten niet kan. Prima wifi.
Op het erf is een laadpaal voor elektrische auto's. in de schuur is een fietsenstalling waar e-bikes opgeladen kunnen worden.
Wij hebben een gevarieerd akkerbouwbedrijf waar altijd van alles te beleven en te bezichtigen is. Bij de camping is een wei met dwerggeitjes en kippen.
De mini-camping:
Een ruim opgezet terrein, waarbij iedere plaats gescheiden is door een heg en er tegelijk uitzicht is naar speelveld en natuurgebied. Per kampeerplaats is er wateraan- en afvoer en 10A stroom.
Een groot volleybalveld, een voetbalveld, schommels, een zandbak, een wiptoestel en een trampoline; een speelhuisje met glijbanen. In de recreatieruimte een pooltafel, tafeltennistafel, tafelvoetbal, boeken, gezelschapsspelletjes. Zeer goede sanitaire voorzieningen, familiedouche, MIVA toilet / douche, wasmachine en droger
In de mei- en zomervakantie zijn er allerlei activiteiten; zoals: barbecue, pannenkoekenfeest, zeskamp, volley-of voetbaltoernooitjes, sing-in; rondleiding met een boerenwagen, verstoppertje spelen , dropping.
In de omgeving vindt u: rust, ruimte en een prachtig uitzicht over het natuurgebied van plan Tureluur (veel vogels!), de Oosterschelde op 500 m afstand met zeer schoon zwemwater; monumentenstad Zierikzee op 5 km afstand; in Dreischor landbouwmuseum Goemanszorg; de inlagen van Flaauwers, de Schelphoek; vele fietsroutes met een fietspad buitendijks van Zierikzee tot Westenschouwen en opstapplaatsen voor fietspontjes.; Waterland Neeltje Jans en het educatief centrum over de Stormvloedkering; het Noordzeestrand of de Brouwersdam op 8 km. afstand; duikmogelijkheden in Oosterschelde en Grevelingen.
Het chalet heeft 2 slaapkamers waarvan 1 met een 2 persoons bed en de ander met 2 1 persoonsbedden en een hoogslaper.
Bij het 2 persoons bed is ruimte voor een kinderbed.
Het chalet is goed ingericht met keuken, magnetron, koelkast, waterkoker, koffiefilterapparaat, gasfornuis.
In de zithoek een gashaard, in de badkamer/toelet verwarming met een elektrische radiator.
Het chalet is rolstoeltoegankelijk.
| Eigenschappen vakantieverblijf | Douche of ligbad, Keuken (koelkast, kookgelegenheid), Kindermeubilair, Magnetron, Toilet, Tuinset, WiFi, kinderstoel, kinderbed |
| Bijzonderheden | Aangepast voor mindervaliden, Fietsverhuur, Kindvriendelijk, Recreatie-/animatieteam, Rolstoeltoegankelijk, Huisdieren niet toegestaan, in juli en augustus dagelijks animatie |
| Geloven | Zondagsrust |
| Omgeving | Landelijk, Nabij meer of rivier, 500 meter van Nationaal Park Oosterschelde 5km van Zierikzee 8 km van de Noordzee |
| Activiteiten | Kerkbezoek (2 km), Museum/musea (5 km), Tennissen (tennisbaan) (4 km), Vissen (8 km), Waterrecreatie (0.5 km) |
| Inbegrepen | Niet inbegrepen |
|---|---|
| 1 auto, stroom, wifi | linnengoed, 2e auto, aanhanger, bijzettentje |
Beschikbaarheid op aanvraag
© Christelijkevakantiesite.nl 2026 | Colofon | Disclaimer | Gebruiksvoorwaarden en privacybeleid