Christelijkevakantiesite.nl

Christelijke vakanties Nederland

Gastenverblijf Maasblick De Hooizolder

  •  6 personen
  •  2 slaapkamers
  •  Maasdijk 16a, Nederhemert, Gelderland - Overig Nederland

Vanaf:

€ 700 / week

€ 500 / midweek

€ 450 / weekend

Familiehuis 'de Oldestee' op Camping de Oldemeyer

  •  14 personen
  •  5 slaapkamers
  •  Grote Beltenweg 13a, Rheeze, Overijssel Nederland

Vanaf:

€ 1685 / week

€ 1280 / midweek

€ 1380 / weekend

Ouddorp: Duinhaas: sfeervol huisje aan zee!

  •  6 personen
  •  3 slaapkamers
  •  Mosselbank 77, Ouddorp, Zuid-Holland Nederland

Vanaf:

€ 600 / week

€ 400 / midweek

€ 300 / weekend

Fijn Chalet te huur voor 6 personen

  •  6 personen
  •  2 slaapkamers
  •  Camping en Groepsaccommodatie de Oldemeyer, Rheeze ( Hardenberg), Overijssel Nederland

Vanaf:

€ 605 / week

€ 390 / midweek

€ 305 / weekend

Groepsaccommodatie Dickenes. Update foto's !!!

  •  20 personen
  •  7 slaapkamers
  •  Dickenesweg 4, Bennekom, Gelderland - Overig Nederland

Vanaf:

€ 400 / dag

€ 2800 / week

€ 1600 / midweek

€ 1600 / weekend

Groepsaccommodatie tHoefijzer

  •  40 personen
  •  2 slaapkamers
  •  Oranjekanaal ZZ 6 9433 TG, ZWIGGELTE, Drenthe Nederland

Vanaf:

€ 425 / dag

€ 2000 / week

€ 1015 / midweek

€ 1625 / weekend

BeukenHaeghe

  •  40 personen
  •  16 slaapkamers
  •  Oirschotseweg 73, Moergestel, Noord-Brabant Nederland

Geschakelde woning voor 4 personen in De Woeste Hoeve

  •  4 personen
  •  2 slaapkamers
  •  Branding, 11, Zoutelande, Zeeland Nederland

Vanaf:

€ 344 / dag

€ 344 / week

€ 229 / midweek

€ 243 / weekend

RCN de Flaasbloem

  •  8 personen
  •  4 slaapkamers
  •  Flaasdijk 1, Chaam, Noord-Brabant Nederland

Vanaf:

€ 24 / dag

Chalet Tante Annies te Elspeet

  •  4 personen
  •  1 slaapkamers
  •  Hullenkant, 28, Elspeet, Gelderland - Veluwe Nederland

Vanaf:

€ 400 / week

€ 250 / midweek

€ 250 / weekend

Vakantiewoning

  •  6 personen
  •  3 slaapkamers
  •  Hoorneweg 17 B Huisje 25, Putten, Gelderland - Veluwe Nederland

Vanaf:

€ 650 / week

Chalet

  •  5 personen
  •  2 slaapkamers
  •  De Heygraeff 9, Woudenberg, Utrecht Nederland

Vanaf:

€ 75 / dag

€ 350 / week

€ 250 / midweek

€ 250 / weekend

Familiepark De Vechtvallei

  •  8 personen
  •  0 slaapkamers
  •  Rheezerweg 76, DIFFELEN, Overijssel Nederland

De Oldemeyer

  •  11 personen
  •  4 slaapkamers
  •  Grote Beltenweg 13a, Hardenberg, Overijssel Nederland

Vanaf:

€ 700 / week

€ 455 / midweek

€ 189 / weekend

Chalet de Fazant

  •  2 personen
  •  1 slaapkamers
  •  Wilgenhoekweg 37, Sint Laurens, Zeeland Nederland

Vanaf:

€ 360 / week

Chalet Zilverreiger

  •  5 personen
  •  2 slaapkamers
  •  verseputseweg 13, Kerkwerve, Zeeland Nederland

Vanaf:

€ 100 / dag

€ 540 / week

€ 350 / midweek

€ 328 / weekend

Luxe chalet op De Heigraaf (Utrechtse Heuvelrug)

  •  4 personen
  •  2 slaapkamers
  •  De Heygraeff 9 (Knollenland 4), Woudenberg, Utrecht Nederland

Vanaf:

€ 590 / week

Ruime stacaravan met blokhut en grote nieuwe overkapping op een mooie rustige plek met prachtig uitzicht op camping Bergzicht.

  •  8 personen
  •  3 slaapkamers
  •  Damsholterweg 4, Giethmen, Overijssel Nederland

Chalets en Stacaravans Camping De Klimberg

  •  8 personen
  •  3 slaapkamers
  •  Ommerweg, 27, Rheezerveen, Overijssel Nederland

Huis Zonneduin

  •  16 personen
  •  8 slaapkamers
  •  Vertonsweg 2, Burgh-Haamstede, Zeeland Nederland

Vanaf:

€ 1095 / weekend

RCN de Schotsman

  •  8 personen
  •  4 slaapkamers
  •  Schotsmanweg 1, Kamperland, Zeeland Nederland

Vanaf:

€ 34 / dag

Camping De Vijverhof

  •  5 personen
  •  2 slaapkamers
  •  Ommerenveldseweg 51, Ommeren, Gelderland - Overig Nederland

Vanaf:

€ 64 / dag

€ 445 / week

6p. Ruime vakantiewoning zweedse stijl op mooi bosperceel

  •  6 personen
  •  3 slaapkamers
  •  Drieerweg 130, Ermelo, Gelderland - Veluwe Nederland

Vanaf:

€ 475 / week

€ 330 / midweek

€ 275 / weekend

+/- 10 x 3 m!! AntoonRines B&B/Reformatorisch/Antonie en Carine Jacobsen-van der Kolk Max. € 70,- p.n. 5 nachten , ma t/m vrijdag € 305,-

  •  3 personen
  •  2 slaapkamers
  •  Harensestraat 8, Ommeren, Gelderland - Overig Nederland

Vanaf:

€ 70 / dag

OMMEN Bergzicht HARDENBERG- Kleine Belties Ameland en Terschelling Zie www.vdsluisvakanties.nl

  •  6 personen
  •  2 slaapkamers
  •  Verschillende Campings, Ameland Terschelling, Overijssel Nederland

Vanaf:

€ 250 / week

€ 175 / midweek

€ 175 / weekend

Aanbiedingen

Type Omschrijving Actie vanaf Actie tot
Last minute €375 Camping Bergzicht Ommen max. 5 personen 08-05-2026 15-05-2026
Last minute €375 Camping Bergzicht Ommen max. 5 personen 15-05-2026 22-05-2026
Actie €475 Camping Bergzicht Ommen max. 5 personen 03-07-2026 10-07-2026
Actie €550 Camping Bergzicht Ommen max. 5 personen 14-08-2026 21-08-2026
Actie €475 Camping Bergzicht Ommen max. 5 personen 21-08-2026 28-08-2026
Actie vanaf €375 p.w. Camping Bergzicht Ommen max. 5 personen 28-08-2026 25-09-2026
Last minute €150 Lang weekend vr- di Kleine Belties Hardenberg 08-05-2026 12-05-2026
Last minute €295 za- vr Kleine Belties Hardenberg 16-05-2026 22-05-2026
Korting Vanaf €450 p.w. Kleine Belties Hardenberg zomervakantie! 26-06-2026 17-07-2026
Actie €525 Kleine Belties Hardenberg 21-08-2026 28-08-2026
Actie €395 Ameland - Ballum - max. 4 personen 22-05-2026 29-05-2026
Actie €550 Ameland - Ballum Jong gezin 10-07-2026 17-07-2026
Actie €550 Ameland - Ballum jong gezin 21-08-2026 28-08-2026
Actie Terschelling Wadloper € 395 05-06-2026 12-06-2026
Actie Terschelling vanaf €325 p.w. 07-08-2026 04-09-2026

Vakantiewoning Soecke

  •  6 personen
  •  3 slaapkamers
  •  Dishoek 3, Koudekerke, Zeeland Nederland

Vanaf:

€ 130 / dag

€ 500 / week

€ 410 / midweek

€ 325 / weekend

Vakantiebungalow

  •  6 personen
  •  3 slaapkamers
  •  Strokel 31 - 19, Ermelo, Gelderland - Veluwe Nederland

Vanaf:

€ 295 / week

Vakantiehuizen Zuid-Limburg

  •  14 personen
  •  5 slaapkamers
  •  Hellebeukerweg 25b52, Valkenburg, Limburg Nederland

Vrijstaande Vakantiewoning Veldzicht op Wolferswoud nr. 19 (Veldzicht)

  •  6 personen
  •  3 slaapkamers
  •  Ruurloseweg 39, Zelhem, Gelderland - Overig Nederland

Vanaf:

€ 543,50 / week

€ 493,50 / midweek

€ 458,50 / weekend

"De Boshut" comfortabele sfeervolle vakantiewoning in het groen op Hoge Hexel

  •  6 personen
  •  3 slaapkamers
  •  Bruine Hoopsweg 6, Hoge Hexel, Overijssel Nederland

Vanaf:

€ 625 / week

Chalet

  •  4 personen
  •  3 slaapkamers
  •  Klein Vaarwaterweg 14, Buren, Waddeneilanden Nederland

Vanaf:

€ 700 / week

•  8 personen
  •  3 slaapkamers
  •  Bruinehoopsweg 6, huisje 25, Hoge Hexel, Overijssel Nederland

Vanaf:

€ 400 / week

Aanbiedingen

Type Omschrijving Actie vanaf Actie tot
Actie ZOMERVAKANTIE € 900,- all-in 03-07-2026 10-07-2026
Actie ZOMERVAKANTIE € 975,- all-in 10-07-2026 17-07-2026
Actie ZOMERVAKANTIE € 1100,- all-in 21-08-2026 28-08-2026
Korting Even lekker weg!? Vraag naar de mogelijkheden! 01-05-2026 01-06-2026
Korting Even lekker weg?! Vraag naar de mogelijkheden! 01-06-2026 01-07-2026

Groepsaccommodatie Hoeve Elba Texel

  •  31 personen
  •  3 slaapkamers
  •  Zuid Haffel 29, Den Burg, Waddeneilanden Nederland

Chalets op minicamping

  •  5 personen
  •  2 slaapkamers
  •  Boudewijnskerke 74, Zoutelande, Zeeland Nederland

Vanaf:

€ 350 / week

Glamping De Regge-Vallei

  •  6 personen
  •  2 slaapkamers
  •  Meersendijk 32, Den Ham, Overijssel Nederland

Vanaf:

€ 53 / dag

Stacaravan Comfort Plus 6 persoons op Vakantiepark De Kleine Belties

  •  6 personen
  •  3 slaapkamers
  •  Rheezerweg 79, Hardenberg, Overijssel Nederland

Vanaf:

€ 70 / dag

€ 490 / week

€ 350 / midweek

€ 140 / weekend

Vakantieboerderij Snijders

  •  12 personen
  •  5 slaapkamers
  •  Manderseweg 8, Mander, Overijssel Nederland

Vanaf:

€ 1300 / week

€ 990 / midweek

€ 900 / weekend

Bed en Breakfast De Boerenstee

  •  2 personen
  •  4 slaapkamers
  •  De Steeg 6-7, Woudenberg, Utrecht Nederland

Gastenverblijf "De Meidoorn"

  •  2 personen
  •  1 slaapkamers
  •  Molenweg 50, Scherpenisse, Zeeland Nederland

Vanaf:

€ 80 / dag

Vakantiepark Familiehuis Nunspeet

  •  8 personen
  •  0 slaapkamers
  •  Randmeerweg 14, Nunspeet, Gelderland - Veluwe Nederland

Ouddorp Duinhilletje

  •  6 personen
  •  2 slaapkamers
  •  Hofdijksweg 55, Ouddorp, Zuid-Holland Nederland

Vanaf:

€ 95 / dag