Christelijkevakantiesite.nl

Zoekresultaten

Groepsaccommodatie tHoefijzer

  •  40 personen
  •  2 slaapkamers
  •  Oranjekanaal ZZ 6 9433 TG, ZWIGGELTE, Drenthe Nederland

Vanaf:

€ 425 / dag

€ 2000 / week

€ 1015 / midweek

€ 1625 / weekend

Vakantiechalet: gezellig ingericht op de grens van Zeeland en Zuid Holland

  •  4 personen
  •  2 slaapkamers
  •  Doelweg 35a Recreatiecomplex De Goede Reede, Goedereede, Zuid-Holland Nederland

Vanaf:

€ 60 / dag

€ 420 / week

€ 280 / midweek

€ 210 / weekend

Aanbiedingen

Type Omschrijving Actie vanaf Actie tot
Actie 385 per week 30-05-2026 13-06-2026
Actie 330 6 nachten 20-06-2026 26-06-2026
Actie 440,00 schoolvakanties 03-07-2026 24-07-2026

Laurier | een volledige woning met een bedstee

  •  4 personen
  •  2 slaapkamers
  •  34210 La Livinière, Frankrijk, Cantignergues, Languedoc Roussillon Frankrijk

Vanaf:

€ 75 / dag

Appartementen Landgoed Karsveld

  •  2 personen
  •  2 slaapkamers
  •  Slenakerweg 23, 6271 PE Gulpen, Limburg Nederland

Chalet “Heideroos”

  •  2 personen
  •  2 slaapkamers
  •  Hullenkant 28-15, Elspeet, Gelderland - Veluwe Nederland

Vanaf:

€ 100 / dag

€ 625 / week

€ 475 / midweek

€ 300 / weekend

Appartement/B&B 'Villa Nova' in Yerseke

  •  2 personen
  •  1 slaapkamers
  •  Govert Flincklaan 1, Yerseke, Zeeland Nederland

Vanaf:

€ 80 / dag

€ 495 / week

€ 290 / midweek

€ 225 / weekend

Ouddorp Duinhilletje

  •  6 personen
  •  2 slaapkamers
  •  Hofdijksweg 55, Ouddorp, Zuid-Holland Nederland

Vanaf:

€ 95 / dag

€ 665 / week

€ 380 / midweek

€ 285 / weekend

Chalet Marienberg

  •  4 personen
  •  2 slaapkamers
  •  Pallegarsteweg 4, Marienberg, Drenthe Nederland

Prachtige vrijstaande ruime vakantiewoning Westkapelle voor 8-10 personen

  •  10 personen
  •  4 slaapkamers
  •  Parkweg 11b, Westkapelle, Zeeland Nederland

Vanaf:

€ 725 / week

€ 575 / midweek

€ 475 / weekend

Appart Laijola - komfortabele appartementen op loopafstand van lift (300 m.) en centrum

  •  8 personen
  •  3 slaapkamers
  •  Unter Trantrauas 67b, Gaschurn, Vorarlberg Oostenrijk

Camping Wildzoom aan de Kroondomeinen!

  •  2 personen
  •  0 slaapkamers
  •  lageveldseweg, 38, Uddel, Gelderland - Veluwe Nederland

Vanaf:

€ 20 / dag

Bungalows Lago Maggiore en Garabiolo

  •  6 personen
  •  2 slaapkamers
  •  Via Allapineta, Brezzo di Bedero (VA), Italiaanse meren Italië

Notariswoning 8 personen op Vakantiepark Familiehuis Nunspeet

  •  8 personen
  •  4 slaapkamers
  •  Randmeerweg 14, Nunspeet, Gelderland - Veluwe Nederland

Vakantiepark Beloofde Land

  •  6 personen
  •  3 slaapkamers
  •  Apeldoornsestraat 32B, Voorthuizen, Gelderland - Veluwe Nederland

Luxe Vakantiewoning 6-8 personen op Urk / Haven

  •  6 personen
  •  3 slaapkamers
  •  Wijk 1-22, Urk, Flevoland Nederland

Vanaf:

€ 175 / dag

€ 1200 / week

€ 800 / midweek

€ 475 / weekend

Vakantiehuisje met veel privacy op park met goede voorzieningen - Hoge Hexel - Twente

  •  6 personen
  •  3 slaapkamers
  •  Bruine Hoopsweg 6-32, Hoge Hexel, Overijssel Nederland

Vanaf:

€ 45 / dag

€ 310 / week

€ 210 / midweek

€ 200 / weekend

Zwitsers chalet: zeer nette bovenwoning te huur (4/5p) eigen entree eigen parkeerplaats (ook vakantiehuis in GRINDELWALD)

  •  5 personen
  •  2 slaapkamers
  •  ronalpstrasse, Bürchen, Wallis Zwitserland

Vanaf:

€ 75 / dag

€ 550 / week

Vakantieboerderij De Putte

  •  42 personen
  •  7 slaapkamers
  •  Vessemseweg 34, Hoogeloon, Noord-Brabant Nederland

Vanaf:

€ 2750 / week

€ 1600 / midweek

€ 1850 / weekend

Vakantiewoning 8 personen

  •  8 personen
  •  4 slaapkamers
  •  Bruine hoopsweg 6, Hoge Hexel, Overijssel Nederland

Vanaf:

€ 142 / dag

€ 994 / week

€ 710 / midweek

€ 426 / weekend

Vakantiewoning 'Klein Heusinkveld'

  •  8 personen
  •  3 slaapkamers
  •  Het Heusinkveld 1, Varsseveld, Gelderland - Overig Nederland

Natuurhuisje

  •  5 personen
  •  3 slaapkamers
  •  Bruine Hoopsweg 6 - 56, Hoge Hexel, Overijssel Nederland

Vanaf:

€ 75 / dag

€ 524 / week

€ 289 / midweek

€ 259 / weekend

RCN les Collines de Castellane

  •  6 personen
  •  3 slaapkamers
  •  Route de Napoleon 2400 La Garde, Castellane, Côte d'Azur Frankrijk

Vanaf:

€ 21 / dag

Vakantiehuizen Valkenburg/Klimmen

  •  4 personen
  •  2 slaapkamers
  •  Hellebeukerweg 25 b30, Klimmen, Limburg Nederland

Vakantiehuis De Schaapskooi

  •  4 personen
  •  2 slaapkamers
  •  Oosthalen 5, Hooghalen, Drenthe Nederland

Vanaf:

€ 245 / week

€ 195 / midweek

€ 195 / weekend

7+1 pers chalet in privé bos op de Veluwe

  •  8 personen
  •  3 slaapkamers
  •  Hooiweg 28, Garderen, Gelderland - Veluwe Nederland

Vanaf:

€ 110 / dag

€ 570 / week

€ 370 / midweek

€ 330 / weekend

Vakantiepark Mast

  •  6 personen
  •  0 slaapkamers
  •  Formerum 33, Terschelling, Waddeneilanden Nederland

Appartement

  •  2 personen
  •  1 slaapkamers
  •  A.G. Wijersweg 36, Wekerom, Gelderland - Veluwe Nederland

Vanaf:

€ 89 / dag

€ 600 / week

€ 350 / midweek

€ 250 / weekend

Chalet de Kievit

  •  4 personen
  •  2 slaapkamers
  •  Wilgenhoekweg 37, Sint Laurens, Zeeland Nederland

Vanaf:

€ 360 / week

B&B 't Noorderhofje

  •  4 personen
  •  2 slaapkamers
  •  Noorder Hoofddiep 26b, Nieuweroord, Drenthe Nederland

Vanaf:

€ 85 / dag

Boerderij-appartementen op De Regge-Vallei

  •  4 personen
  •  1 slaapkamers
  •  Meersendijk 32, Den Ham, Overijssel Nederland

Vanaf:

€ 205 / dag

6 persoons chalet tegen bosrand met drie slaapkamers (evt 8 pers. in overleg)

  •  8 personen
  •  4 slaapkamers
  •  Grote Beltenweg 13a, Hardenberg-Rheeze, Overijssel Nederland

Vanaf:

€ 350 / week

€ 250 / midweek

€ 250 / weekend

Minicamping Schorre

  •  12 personen
  •  4 slaapkamers
  •  Vroondijk 2, Vrouwenpolder, Zeeland Nederland

Retraitehuisje De Bedstee

  •  2 personen
  •  1 slaapkamers
  •  Tempel 5, Opperdoes, Noord-Holland Nederland

Vanaf:

€ 85 / dag

€ 525 / week

€ 300 / midweek

€ 225 / weekend

Heerlijke vakantiewoning aan de rand van het dorp in Drenthe

  •  8 personen
  •  5 slaapkamers
  •  Westerdiep, NIEUW BUINEN, Drenthe Nederland

Vanaf:

€ 118 / dag

Te huur 6-persoons chalet op Camping Bergzicht te OMMEN

  •  6 personen
  •  3 slaapkamers
  •  Dalmsholterweg 4, Ommen, Overijssel Nederland

Vanaf:

€ 240 / week

Aanbiedingen

Type Omschrijving Actie vanaf Actie tot
Actie Twee weken voor €999 10-07-2026 24-07-2026

Groepsaccommodatie In de Boogerd

  •  36 personen
  •  16 slaapkamers
  •  Vertonsweg 2, Burgh-Haamstede, Zeeland Nederland

Vanaf:

€ 875 / weekend

Luxe en comfortabel chalet op camping De Meulebarg in Elspeet (7 persoons)

  •  7 personen
  •  3 slaapkamers
  •  Molenweg 46, Elspeet, Gelderland - Veluwe Nederland

Vanaf:

€ 299 / week

€ 270 / midweek

Chalet aan het meer van Annecy 5-6 personen

  •  6 personen
  •  3 slaapkamers
  •  zie website, Doussard, Haute Savoie Frankrijk

Chalet

  •  5 personen
  •  2 slaapkamers
  •  De Heygraeff 9, Woudenberg, Utrecht Nederland

Vanaf:

€ 75 / dag

€ 350 / week

€ 250 / midweek

€ 250 / weekend

Bungalow 'VerZicht' Doldersum; vrijstaand met weids uitzicht op natuurgebied

  •  6 personen
  •  3 slaapkamers
  •  Bungalowpark 71, Doldersum, Drenthe Nederland

Vanaf:

€ 540 / week

Huisje Ermelo, maximaal privacy, incl. fietsen en WIFI.

  •  3 personen
  •  2 slaapkamers
  •  Drieërweg 130, Ermelo, Gelderland - Veluwe Nederland

Vanaf:

€ 500 / week

ComfortSafaritenten

  •  6 personen
  •  2 slaapkamers
  •  Oranjekanaal ZZ 6 9433TG, ZWIGGELTE, Drenthe Nederland

Vanaf:

€ 125 / dag

€ 575 / week

€ 375 / midweek

€ 325 / weekend

•  8 personen
  •  3 slaapkamers
  •  Bruinehoopsweg 6, huisje 25, Hoge Hexel, Overijssel Nederland

Vanaf:

€ 400 / week

Aanbiedingen

Type Omschrijving Actie vanaf Actie tot
Actie ZOMERVAKANTIE € 900,- all-in 03-07-2026 10-07-2026
Actie ZOMERVAKANTIE € 975,- all-in 10-07-2026 17-07-2026
Actie ZOMERVAKANTIE € 1100,- all-in 21-08-2026 28-08-2026
Korting Even lekker weg!? Vraag naar de mogelijkheden! 01-05-2026 01-06-2026
Korting Even lekker weg?! Vraag naar de mogelijkheden! 01-06-2026 01-07-2026

Mini-camping de Boshoorn Serooskerke / Oostkapelle

  •  5 personen
  •  3 slaapkamers
  •  Kleine Putweg 5, Serooskerke, Zeeland Nederland

Huis de Bron

  •  12 personen
  •  5 slaapkamers
  •  2 Vertonsweg, Burgh-Haamstede, Zeeland Nederland

Vanaf:

€ 575 / weekend

Ruime vrijstaande vakantiebungalow in Ouddorp (6 personen)

  •  6 personen
  •  3 slaapkamers
  •  Oud Nieuwlandseweg 43, Ouddorp, Zuid-Holland Nederland

Vanaf:

€ 350 / week

€ 300 / midweek

€ 225 / weekend

RCN het Grote Bos

  •  8 personen
  •  3 slaapkamers
  •  Hydeparklaan 24, Doorn, Utrecht Nederland

Vanaf:

€ 24 / dag

6p. Ruime vakantiewoning zweedse stijl op mooi bosperceel

  •  6 personen
  •  3 slaapkamers
  •  Drieerweg 130, Ermelo, Gelderland - Veluwe Nederland

Vanaf:

€ 475 / week

€ 330 / midweek

€ 275 / weekend

Zon, zee, rust en ruimte aan Frans Atlantische kust

  •  5 personen
  •  2 slaapkamers
  •  36 Rue du Centre, Saint-Augustin-sur-Mer, Poitou-Charentes Frankrijk

Vanaf:

€ 600 / week

Chalet

  •  4 personen
  •  2 slaapkamers
  •  Korhoenlaan 2, Harderwijk, Gelderland - Veluwe Nederland

Vanaf:

€ 125 / dag

€ 850 / week

€ 495 / midweek

€ 395 / weekend